#wodnik mówi #astrologia #astrolog #konsultacje astrologiczne

konsultacja

ASTROLOGICZNA

← powrót

Szeroka analiza kosmogramu urodzeniowego + prognoza

Spotkaj się ze mną 1:1, porozmawiajmy o Tobie. Spotkanie online odbywa się przez platformę Zoom i trwa ok. 1-1,5 h.

Przed zarezerwowaniem terminu przygotuj swoją dokładną datę urodzenia wraz z miejscem i godziną (co do minuty- to kluczowa informacja!). Bez tych informacji nie da się stworzyć kosmogramu.

np. Paulina, 30.01.1994, 1:35, Siedlce

Dzięki analizie twojego kosmogramu dowiesz się z jakimi talentami, cechami i bagażem emocjonalnym idziesz przez życie i w jakim kierunku możesz rozwijać swój potencjał, żeby spełnić się w 100%. Jakie są Twoje mocne strony, a nad czym trzeba popracować. Pewnie jesteś ciekaw jak może ułożyć się Twoje życie uczuciowe, jak wygląda Twoja relacja z pieniędzmi, gdzie masz szansę osiągnąć największy sukces? Wszystkie informacje znajdziemy w Twoim kosmogramie urodzeniowym. W trakcie spotkania możesz zadawać pytania, konfrontować swoje odczucia na temat tego co będzie mówił horoskop. W tej opcji konsultacji po omówieniu kosmogramu urodzeniowego prognozujemy także najbliższą przyszłość.

Sam kosmogram urodzeniowy jest jak ustawienia fabryczne, a my z biegiem lat i doświadczeń dorastamy, zmieniamy się i tym samym nas horoskop też się aktualizuje. W tym spotkaniu spojrzymy także w Twój horoskop progresywny, obecne tranzyty, a przy ważniejszych wydarzeniach sporządzimy horoskop roczny, czyli Solariusz.