SPOTKAJMY SIĘ NA KONSULTACJĘ ASTROLOGICZNĄ

na której przeanalizujemy Twój kosmogram urodzeniowy. Dowiesz się o swoich predyspozycjach, potencjale, karmicznej ścieżce, ale i o tym, w jakim momencie życia jesteś, jakie energie na Ciebie aktualnie działają i ewentualnie co może się wydarzyć w niedalekiej przyszłości.

„Horoskop to tylko mapa i pojazd, ale nie droga i kierowca”

– Włodzimierz H. Zylbertal

O MNIE

Cześć, tu Wodniczka! Z wykształcenia jestem inżynierem, ale i humanistyczne kierunki nie są mi obce. Astrologia jest jedną z moich największych pasji. Studiuje ją z książek, wykładów, kursów, ale przede wszystkim lubię jej szukać w codzienności, tam najbardziej widać bezpośredni wpływ energii planet i ich cykli. Moim inżynierskim okiem widzę Astrologię jako coś bardziej matematycznego, logicznego niż magicznego, ale jeżeli chcesz możesz o mnie myśleć jako o Twojej dobrej wróżce :). Kocham koty, góry, dobre jedzenie i jestem zbieraczką Maryjek.

O Astrologii

Nazwałam tę stronę „Wodnik mówi” trochę przewrotnie. Użyłam swojego znaku słonecznego, a ktoś, kto interesuje się Astrologią wie, że jesteśmy czymś dużo, dużo więcej niż jednym znakiem zodiaku. W każdym z nas drzemie cząstka wszystkich dwunastu archetypów zodiakalnych. Bardzo lubię swoją wodnikową część i to właśnie ona pchnęła mnie do nauki tej pięknej sztuki, jaką jest Astrologia. Bada ona wpływ planet i innych ciał niebieskich na człowieka i jego życie na ziemi. Często my sami jesteśmy dla siebie największą zagadką i potrzebujemy światła, które wskaże nam kolejny puzel w naszej osobistej układance. Astrologia służy do wytłumaczenia jak pięknie skomplikowani jesteśmy. Pomaga w pokochaniu swoich zalet, pracy nad wadami, budowaniu pewności siebie, nauczeniu się życia zgodnie z naturalnymi cyklami planetarnymi i czerpania z nich maksymalnych korzyści. Astrologia może dać ukojenie w trudnym czasie i wskazać, gdzie rodzą się zmiany. To wiedza o naszych predyspozycjach i potencjałach życiowych. 

oferta

opinie

social media

Więcej bieżących informacji i astrologicznych ciekawostek znajdziesz na moim koncie na Instagramie oraz Facebooku.

Bądźmy w kontakcie!