Willa na Dąbiu

Zamieszkaj w kameralnej willi

w bezpośrednim sąsiedztwie

Parku Szczytnickiego.

agsdix-far fa-building

kameralny projekt

l

modernistyczny design

agsdix-smt1-autorenew

energooszczędne rozwiązania

agsdix-smt2-people

apartamenty dla rodzin

agsdix-smt1-center-focus-strong

blisko centrum miasta

atrakcyjne sąsiedztwo

agsdix-fas fa-car

parking i rowerownia

agsdix-smt3-wb-sunny

duże tarasy i ogródki

Inwestycja

Nasza inwestycja to butikowy, unikatowy projekt tworzony z myślą o rodzinach. Budynek tworzy 9 mieszkań, po 3 na każdej kondygnacji. Posiadamy również podziemny parking dla twojego samochodu oraz rowerownię. Elewacja przyciąga uwagę swoim modernistycznym stylem, który nawiązuje do charakteru WUWY. Sam budynek swoim stylem harmonijnie dopasowuje się do okolicy. Mieszkania posiadają duże tarasy na pierwszym i  drugim piętrze oraz prywatne ogródki na parterze. Zaprojektowana roślinność jest spójna dla całości projektu. Budynek ma nowoczesny kształt i piękne, duże okna. Zostały tu również zastosowane energooszczędne rozwiązania tak, aby mieszkańcy długoterminowo mogli oszczędzać na kosztach utrzymania.

Misja

Tworząc ten projekt, chcemy odpowiedzieć na aktualne potrzeby rodzin. Naszą misją jest budowanie pięknych, solidnych i optymalnie zaprojektowanych przestrzeni blisko centrum miasta. Chcemy być przede wszystkim obok dobrych szkół, przedszkoli, pięknych parków oraz miejsc pracy rodziców, aby zminimalizować czas na przemieszczanie się. Cisza, kameralne i dopasowane sąsiedztwo jest dla nas istotne. Priorytetem jest także tworzenie przyjaznej przestrzeni do mieszkania, zawierania przyjaźni i dorastania naszych dzieci. Choć zależy nam na budowaniu wyjątkowych miejsc do życia, to koncentrujemy się na spełnianiu potrzeb, a nie zachcianek. Zastosowane materiały są dobrej jakości, dobrane z myślą o zrównoważonym rozwoju. Ekologia, szacunek dla środowiska oraz przyszłość naszych dzieci są dla nas bardzo ważne.

Lokalizacja

Według nas Dąbie, to jedna z najlepszych lokalizacji dla rodzin we Wrocławiu. Rodziny chcą mieszkać obok szkół, blisko centrum miasta, ale także w okolicy parków, gdzie zdrowo i aktywnie można spędzać czas z dziećmi. Dąbie to przepiękna dzielnica – pełna atrakcji turystycznych, zabytków oraz tak bardzo potrzebnej nam zieleni. Pięć minut spacerem od budynku znajduje się słynne wrocławskie Zoo, w którym codziennie można bawić się z dziećmi, park fontann, Hala Stulecia i bulwary Odry. Wyobraź sobie dojazd rowerem do centrum miasta, ale także codzienny, urokliwy spacer po przedwojennej perełce architektury – WUWIE. To tylko niektóre z licznych propozycji, jakie oferuje nam okolica.

Apartamenty

M01.01

Apartament o powierzchni 41,79

M02.01

Apartament o powierzchni 112,84

M03.01

Apartament o powierzchni 136,41

M04.02

Apartament o powierzchni 49,54

M05.02

Apartament o powierzchni 91,64

M06.02

Apartament o powierzchni 113,29

M07.03

Apartament o powierzchni 49,54

M08.03

Apartament o powierzchni 72,34

M09.03

Apartament o powierzchni 100,15

O nas

Rodziny dla Rodzin – to idea, w której łączymy nasze doświadczenie w budowaniu domów i osiedli, z potrzebą rozwijania i tworzenia optymalnie zaprojektowanych przestrzeni do zamieszkania na lata. Jesteśmy rodzinami, które budują dla innych rodzin. W codziennym życiu doświadczamy, jak ważny jest dobrze zorganizowany i zaplanowany DOM oraz jego otoczenie. Rozumiemy, jak właściwa przestrzeń pomaga budować harmonię, siłę i jedność rodziny.

Kontakt

RDR WUWA sp. z o. o.

ul. Nadrzeczna 5b

00-705 Warszawa

NIP: 521 390 57 56

Aktualności

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue