oferta

strony internetowe

Potrzebujesz strony internetowej

dla Twojego biznesu?

Pamiętaj, że aby mogła stać się prawdziwym narzędziem marketingowym nie może być “jakąśtam” stroną internetową. Musi być miejscem, które mówi o Tobie i o Twoim biznesie, wzbudza zaufanie, prezentuje wartości marki oraz przekonuje odbiorców do współpracy z Tobą.

Przydługich tekstów nikt już nie czyta… Jak zatem przekazać potencjalnym klientom informacje o naszym profesjonalizmie? Przez obraz, pierwsze wrażenie i przyjemny kontakt. To wszystko może zapewnić dobrze zaprojektowana graficznie i użytkowo strona internetowa. Takie są strony internetowe stworzone przez Proszę Na Stronę.

Oto co otrzymasz decydując się na współpracę z nami

agsdi-target

Indywidualny projekt

Graficzny i funkcjonalny. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Strona jest zawsze projektowana od zera zgodnie z wytycznymi identyfikacji wizualnej marki oraz zasadami pozytywnych doświadczeń użytkownika (UX).

agsdi-target

panel administracyjny

Prosty w obsłudze. Ponadto szkolenie z obsługi oraz szczegółowe instrukcje w formie e-booka. Dzięki temu będziesz mógł sam administrować stroną, lub będziesz po prostu wiedział co, gdzie i jak.

agsdi-target

Całkowita responsywność

Widok dostosowany do urządzeń mobilnych jak i ekranu komputera. Często powstają dwie różne wersje strony internetowej uwzględniające potrzeby użytkowników na komputerach i na urządzeniach mobilnych.

agsdi-target

Statystyki i analizy

Twoja nowa strona będzie gromadziła i prezentowała analizy i statystyki Google Analytics oraz Google Search Console, co pomoże Ci w dalszych decyzjach marketingowych.

To jest standard. Ale to nie wszystko.

Oto co jeszcze możesz otrzymać

agsdi-target

Profesjonalny copywriting

Rozprawki z języka polskiego to nigdy nie był Twój konik? Bez obaw. Teksty na stronę przygotujemy za ciebie z pomocą profesjonalnego copywritera. Wystarczy, że dostarczysz nam informacje. W punktach. My zajmiemy się resztą.

agsdi-target

Domena, serwer, skrzynki e-mail

A może certyfikat bezpieczeństwa SSL? Jeśli nie jesteś szczęśliwym posiadaczem tych pozycji z chęcią doradzimy Ci w wyborze oraz przeprowadzimy przez proces zakupu i rejestracji.

agsdi-target

Identyfikacja wizualna

Podstawowa. Nie masz logo, nie myślałeś, ze potrzebujesz skonkretyzowanej kolorystyki, typografii czy charakterystycznych elementów graficznych dla Twojej marki? A może już to wszystko masz, ale pakiet wymaga odświeżenia? Zrobimy to dla Ciebie!

agsdi-target

Profesjonalny pakiet prawny

To, co najważniejsze: Regulamin, Polityka Prywatności, Polityka Cookies, Klauzula RODO -mamy specjalistów od takich kwiatków. Twoja strona będzie spełniała także wszystkie wymogi prawne.

oferta

media społecznościowe

Social Media spędzają Ci sen z powiek?

Tutaj też możemy pomóc

agsdi-target

Kompleksowa Strategia

Przeanalizujemy Twoją markę i sprządzimy jej charakterystykę, która obejmuje przede wszystkim grupę docelową, język przekazu a także styl, kolorystykę i inne elementy. Na jej podstawie stworzymy strategię obecności w mediach społecznościowych, która powie Ci co, gdzie, jak, kiedy i po co publiować. 

agsdi-target

spójność dzięki szablonom

Twój Instagram już nigdy nie będzie taki sam! A Story stworzy się praktycznie samo. Dzięki naszym pakietom edytowalnych szablonów grafik zachowasz spójność i wyrazisz dokładnie to, czym jest Twoja marka. Zachwycisz odbiorców swoim stylem i profesjonalizmem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami